Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

eeBoo | Loto Jednoduchá matematika

Kód: EB_SMTLO
430 Kč 355 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Klasická hra loto či bingo s jednoduchými matematickými operacemi. || Věk 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická hra loto obohacená o početní operace - sčítání a odčítání.Každý hráč si vybere jednu velkou kartu, kterou položí před sebe na stůl. První hráč losuje kartičku a pokud se shoduje malý obrázek s početní operací s obrázkem a čísly na jeho hrací kartě, položí ho na příslušné místo na své hrací kartě. Když obrázek na kartě nemá, vrací ho zpět a hraje další hráč. Vyhrává hráč, kterému se jako prvnímu podaří zaplnit celou hrací kartu.

Všechny hračky eeboo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hra učí základům počtů.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2 až 6

Doba hry: 20 min

Obsah balení

  • 6 oboustranných hracích karet
  • 54 dílků se zvířaty a početními operacemi
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 24 x 24 x 4,5 cm

Rozměry hrací desky: 45 x 45 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Znalostní hry
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.