UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

eeBoo | Hra Překážky

Kód: EB_GMOBS2
Značka: eeBoo
459 Kč 379 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Společenská hra. Vymyslete kreativní zbůsoby, jak se dostat přes překážky, které vám hra staví při cestě domů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte před sebou dlouho cestu domů, ta je však přehrazená spoustou roztodivných překážek. Využijte předměty v rukou – jakkoli se mohou zdát v dané situaci zbytečné, vymyslete řešení, jak jejich pomocí překonáte překážku. Stojí vám v cestě rozdivočený včelí roj a v rukou máte jen ponožku, vanu, kyblík s vodou a pastelku – co vám nejlépe pomůže včely překonat a jak?

Hra staví na jednoduchém principu, ale skrývá obrovský potenciál – dává volný průběh dětské fantazii. Promyšlenost a duchaplnost řešení dětí nás samotné mnohokrát zaskočila a příjemně překvapila. J

Hra je oceněná Oppenheim Platinum Award. Obsahuje český návod.

Všechny hračky eeBoo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hračka rozvíjí fantazii a kreativitu, učí spolupráci a dodržování pravidel. Karty můžete využít během hry i mimo ni k vyprávění příběhů, zkombinujte překážky např. s vyprávěcími kartami.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2-5

Doba hry: 20 minut

Obsah balení

  • Karty překážek
  • Karty předmětů
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 3,5 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.