Objednávky od 1.3. - ODESÍLÁME STÁLE BEZE ZMĚN: Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

eeBoo | Hra Lev na cestě

Kód: EB_GMLIW
485 Kč 401 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2021
Společenská hra. Vymyslete kreativní způsoby, jak se dostat přes překážky, které vám hra staví při cestě domů. || Věk 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte před sebou dlouho cestu domů, ta je však přehrazená spoustou roztodivných překážek. Využijte předměty v rukou – jakkoli se mohou zdát v dané situaci zbytečné, vymyslete řešení, jak jejich pomocí překonáte překážku. Stojí vám v cestě rozdivočený včelí roj a v rukou máte jen ponožku, vanu, kyblík s vodou a pastelku – co vám nejlépe pomůže včely překonat a jak?

Hra staví na jednoduchém principu, ale skrývá obrovský potenciál – dává volný průběh dětské fantazii. Promyšlenost a duchaplnost řešení dětí nás samotné mnohokrát zaskočila a příjemně překvapila. :)

Hra je oceněná Oppenheim Platinum Award. Obsahuje český návod.

Všechny hračky eeBoo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hračka rozvíjí fantazii a kreativitu, učí spolupráci a dodržování pravidel. Karty můžete využít během hry i mimo ni k vyprávění příběhů, zkombinujte překážky např. s vyprávěcími kartami.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2-5

Doba hry: 20 minut

Obsah balení

  • Karty překážek
  • Karty předmětů
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 3,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Co rozvíjí: Představivost, Znalost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.