Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

eeBoo | Duo Puzzle Emoce - Najdi tváře (48 ks)

Kód: EB_PPWFC
486 Kč 402 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Puzzle k porozumění lidským emocím. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojice karet-puzzlí obsahují vždy obrázek situace a obličej zvířátka, na kterého daná situace emocionálně zapůsobila. Cílem je spojit správně situaci s obličejem a popsat, co se stalo, jak a proč se zvířátko takto tváří. Nápomocné je pro každou dvojici jednotné pozadí.

Všechny hračky eeBoo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hra pomáhá v rozvoji vnímání a porozumění emocí, dále rozvíjí jemnou motoriku a soustředění.

Nenechte spojování puzzlí jen na samotném dítěti. Bavte se o tom, proč která emoce patří právě k příslušné situaci, jak byste ji vyřešili, zda se dítko s podobnou situací již setkalo a jak se cítilo. Emoce jsou důležitou složkou naší osobnosti, i pro dospělého je často problematické je vnímat a hlavně se s nimi co nejlépe vypořádak. Jaký zmatek však mohou působit u dětí. Proto je třeba se i na tuto formu inteligence zaměřit a pracovat s ní.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: min. 1

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 48 dílů (24 párů)
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 35 x 18 x 3 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Motorika a zručnost, Emoce
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.