Doprava kurýrem zdarma až domů, výhodná cena na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. | Odesíláme každý den do ČR i SR. | Zkontrolujte vždy doručovací údaje a způsob dopravy a platby - a nezapomeňte na včasnou úhradu, aby vám mohl balíček brzy dělat radost! Info o objednávce najdete také v e-mailu - pokud něco nesedí, ozvěte se, objednávku spolu upravíme k vaší spokojenosti.

eeBoo | Dětská hra Kolik je hodin?

Kód: EB_TIME2
499 Kč 412 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jednoduchá hra, ve které se děti učí poznávat čas, a to jak na analogových, tak na digitálních hodinách. || Věk 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této hře se děti zábavnou formou naučí poznávat hodiny. Pro lepší rozložení sil je vhodné, aby tuto hru hrály pouze děti a dospělí nanejvýš přihlíželi dodržování pravidel. Ta jsou však velmi jednoduchá. Každý hráč si vybere jedny kartonové hodiny a položí je před sebe. Doprostřed stolu se umístí balíček s kartami, které ukažují digitální čas. Tyto karty jsou barevně rozděleny podle obtížnosti - od těch, které ukazují celý čas, až po minutové intervaly. Druhá strana karet obsahuje řešení v podobě analogového zobrazení času. Všichni hráči nyní tajně nastaví čas na svých hodinách. Poté, co mají všichni připraveno, odhalí své řešení a porovnají je s druhou stranou karty zadání. Kdo se správně trefil, získává bod.

Pro děti, které ještě neznají hodiny, doporučujeme začít obráceně - položte na stůl karty stranou zobrazující analogový čas. Vždy si společně řekněte, kolik hodin ručičky na zadání ukazují a poté ať se děti pokusí stejný čas nastavit i na svých budících. Pokud si myslíte, že je určování času správně pochopeno všemi hráči, otočte kartu zadání na digitální čas a popište si ji. Až po porozumění si zahrajte klasickou hru.

Hra je oceněná Oppenheim Gold Award. Obsahuje český návod.

Všechny hračky eeboo jsou vyrobeny z kvalitního pevného kartonu potaženého folií, aby dlouho vydržely i těm největším rošťákům.

Rozvoj a tipy

Hra učí poznávat čas, a to navíc v analogovém i digitálním podání. Rozvíjí jemnou motoriku a trpělivost.

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2 až 4

Doba hry: 20 min

Obsah balení

  • 4 kartonové hodiny
  • balíček karet se 4 obtížnostmi
  • vyhodnocovací blok
  • CZ návod

Další parametry

Rozměry balení: 24 x 24 x 3 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: První dětské hry
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americký výrobce hraček eeBoo se zabývá designem a výrobou kvalitních, vzdělávacích a krásných her, hraček, puzzlí a tvořivých sad pro děti. Produkty ilustrují známí američtí ilustrátoři dětských knížek, kteří přesně vědí, čím děti zaujmout. Hračky eeBoo stavějí na prověřených herních principech, ale přinášejí je v novém svěžím provedení.

eeBoo vydává zejména hračky zaměřující se na rozvoj fantazie, kreativity, vyprávění příběhů a na základy matematiky. Mnohé hračky se pyšní oceněním Oppenheim Best Toy Award a dalšími.