Drei Magier Spiele Magický labyrint (nordic)

Kód: DMS007S
669 Kč 553 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Bludiště na pamatováka, paměť, pamatovací

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magický labyrint je krásně zpracovaná paměťová hra, která pobaví celou rodinu. Hráči sbírají předměty v bludišti a musí mít stále na paměti, jak to vypadá pod povrchem hrací desky. A to opravdu není jednoduché.

Důležitou roli ve hře Magický labyrint hraje herní materiál. Do krabice je nejprve třeba umístit desku s bludištěm, které lze libovolně upravovat, a na bludiště pak samotnou hrací desku (komnatu), na níž hra probíhá. Bludiště je tak zrakům hrůčů skryto. Hráči do komnaty rozmístí žetonky s předměty a stejné vloží do sáčku. Hrací kolo vypadá tak, že si hráč vylosuje žeton s předmětem. Jeho úkolem je dojít v komnatě se svou figurkou k tomuto předmětu. Věc však není rozhodně jednoduchá. Každá figurka má totiž uvnitř magnet. Pod podlahou je umístěna kovová kulička, která je přes podlahu s figurkou spojena. Jakmile kulička při pohybu figurky narazí na stěnu, spadne a hráč musí počkat, až na něj přijde opět řada, aby učinil další pokus dostat se k předmětu. Vítězí ten, komu se podařilo nasbírat nejvíce předmětů.

Pamatovat si, jak jsou rozmístěny chodbičky pod hrací deskou, aniž by na ně bylo vidět, je opravdu oříšek. Hra získala v roce 2009 ocenění Spiel des Jahres (Hra roku) v kategorii dětská hra .

Obsah balení:

  • herní plán
  • 24 dřevěných zdí
  • 24 žetonů s magickým symbolem
  • plátěný váček
  • házecí kostka
  • 4 čarodějové
  • 4 kovové kuličky
  • pravidla hry  

Pro: 2 - 4 hráče
Od: 6 let
Doba hraní: 20 minut

Hra je norské lokalizace, žádné komponenty však neobsahují text. Ke hře přikládáme česká pravidla!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německý výrobce Schmidt Spiele přinášejí varianty klasických her v novém kabátku, které tak přitáhnou dnešní děti a uvedou do světa her. Hry Shmidt Spiele jsou vhodné jak pro děti i dospělé, kteří preferují klasiku, která nerezaví.