Milí zákazníci, sklad funguje, balíky stále ODESÍLÁME, využijte dopravu kurýrem ZDARMA již od 500 Kč. Osobní odběr je dočasně zrušen. Pro více info klikněte níže na "Cena dopravy".

Djeco | Želví bludiště

Kód: DJ01690
Poslední kusy
Značka: DJECO
569 Kč 470 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
labyrint

Detailní informace

Detailní popis produktu

Želví bludiště obsahuje kartičky s úkoly. Vytáhněte si kartičku a proveďte kuličky bludištěm tak, aby byly ve výsledku v požadovaném pořadí podle barev.

Rozvoj a tipy

Hra rozvíjí motoriku, logiku a poznávání barev. Kuličky jsou v bludišti uvězněny pod plexisklem a magnetické pero je přichycené šňůrkou, hra je vhodná i na cesty.

Věk

3+

Obsah balení

  • dřevěné bludiště
  • 12 karet s úkoly

Další parametry

Rozměry balení: 22,5 x 15 x 1,5 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.