Djeco | Výtvarná sada Malování prstíky

Kód: DJ08901
Poslední kusy
Značka: DJECO
659 Kč 545 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
kreativní, výtvarné, tvořivé sada, sady, set, sety, kreativita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada k oblíbenému malování obrázků prsty. Krásná krabička obsahuje 8 obrázků (2 x 4 různé motivy) velkých rozměrů (42 x27 cm) k dotvoření, 8 tubiček (30ml) s barvou, 1 paletu a barevný booklet s detailním návodem.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a estetické cítění. Sada může inspirovat pro další tvoření, kazeta zůstane k dispozici pro uchovávání materiálu na další tvorbu dle vlastní fantazie.

Věk

3+

Obsah balení

  •  8 obrázků (2 x 4 různé motivy) velkých rozměrů (42 x27 cm)
  • 8 tubiček (30ml) s barvou
  • 1 paleta
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 30 x 4 cm

Materiál: papír, barvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.