Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Djeco | Výtvarná sada Linoryty

Kód: DJ08614
589 Kč 487 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Djeco | Výtvarná sada Linoryty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvarná sada pro větší děti vás naučí nové výtvarné technice - linorytu. Metoda spočívá v tom, že do lina vyryjete požadovaný obrázek či text (zrcadlově obráceně!), poté potřete plochu razítkovací barvou a otisknete na papír. V této sadě najdou děti 4 bločky s předkresleným vzorem, který si musí vyrýt. Inspirujte se touto sadou a až budete rekonstruovat, nechte dětem kousek odmaštěného lina pro tvorbu.

Věk

9+

Obsah balení

  • 4 bločky z lina
  • 3 polštářky s inkousty
  • 16 karet na tisk
  • 2 rydla
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 23 x 4 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.