Djeco | Vkládací puzzle Velikosti a tvary Ludigeo

Kód: DJ01803
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Velká deska s vkládacím puzzle učí vnímat tvary, barvy i rozdíly ve velikosti. || Věk 2+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální vkládací puzzle, ve kterém musí děti nejen rozeznat, kam který dílek patří, ale také porovnat jejich velikosti, které se docela nepatrně liší.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku, jako jiná vkládací puzzle, navíc učí poznávat zvířátka, barvy a tvary. Poslouží také jako krásná dekorace.

Věk

2+/3+ podle dítěte

Obsah balení

  • 19 dílů
  • dřevěná deska

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 30 x 1 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Vkládací puzzle
Co rozvíjí: Motorika, Znalost
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.