UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Djeco | Vkládací puzzle Oski

Kód: DJ01039
Značka: DJECO
510 Kč 421 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
první puzzle, vkládačka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti se na těchto malovaných puzzlí učí poznávat lesní zvířátka, s jednotlivými zvířátky si lze hrát i samostatně a vymýšlet pro děti příběhy o zvířátkách. Puzzle krásně padne do malé ruky.

Deska ve tvaru stromu je vyrobena z měkkého filcu a dřevěná zvířátka jsou samostatně stojící, lze si s nimi tedy samostatně hrát.

Rozvoj a tipy

Vhazování a vkládání procvičuje motorické schopnosti dětí, rozvíjí jejich prostorovou představivost a logiku. Zároveň postavičky podporují rozvoj fantazie a slouží jako kulisa k různým hrám dětí se zvířátky.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 5 dílů puzzle
  • podkladová deska z filcu

Další parametry

Rozměry balení: 26,5 x 23,5 x 3 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.