Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Tocto Loto

Kód: DJ08311
Novinka
Značka: DJECO
360 Kč 298 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Hra z didaktické řady u dětí rozvíjí soustředění, slovní zásobu a komunikaci. Děti si navzájem popisují vyobrazené situace a hádají. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Didaktická hra u dětí rozvíjí soustředění, slovní zásobu a komunikaci. Jeden hráč si vezme do rukou náhodně jednu malou kartičku a pokouší se ji popsat druhému. Druhý hhráč se snaží popisovaný obrázek najít na velké desce. Jaké je to zvířátko? Co má na sobě?

V každé hře jeden hráč hru řídí (doporučujeme, aby to v prvních hrách s malými dětmi byl dospělý). Druhý hráč si vybere jednu ze tří desek a položí ji před sebe. Všechny žetonky položte na hromádku obrázkem dolů vedle vedoucího hráče. Princip hry: Vedoucí hráč si vybere jeden žetonek, druhému hráči ho neukáže a co nejsrozumitelněji popíše postavičku na žetonku. Využívá tyto charakteristiky: O jaké jde zvíře? Jakou barvu má jeho oblečení? Má brýle nebo čepici? Druhý hráč si pozorně prohlédne svou desku a hledá postavičku. Pokud ji našel, ukáže ji a zvolá „Mám ho/ji!“ a vezme si žetonek s popisovaným a nalezeným zvířátkem k sobě. Vedoucí hráč si vylosuje další žetonek z hromádky.

Hráči a čas

Věk: 3+

Počet hráčů: nejlépe 1 dospělý a 1 dítě

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 3 destičky
  • 18 kulatých kartiček
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 15,5 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Co rozvíjí: Soustředění, Komunikace
Věk: 3, 4, 5, 6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.