Djeco | Šroubovací autíčka

Kód: DJ01682
Značka: DJECO
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Djeco | Šroubovací autíčka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopravní prostředky s veselými zvířátky potřebují opravit. Zašroubujte kolečka, upevněte vrtuli, zkontrolujte požárníkův žebřík. Vše je na svém místě? Můžeme vyrazit na cestu kolem Světa, ehm, pojíčku. :)

Rozvoj a tipy

Hračka je určená dětem od dvou let pro rozvoj jemné motoriky. Nemusí však zůstat jen u toho, děti samy nebo s vaší pomocí jistě najdou mnohá další využití, z nichž se nejvíce nabízí tvoření příběhů, ale také popisovaní objektů a barev, počítání součástek a jejich správné přiřazení - s vrtulí místo kola na silnici nikam nedojedeme.

Věk

2+

Obsah balení

  • 9 dřevěných dílů

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 19 x 4 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.