Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Spotissimo

Kód: DJ08539
Novinka
Značka: DJECO
450 Kč 372 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Hra trpělivosti a strategie. Postavte se výzvám a skládejte cestu mezi body. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hráč si vytáhne kartu s výzvou, která označuje dva červené čtverečky, které se mají spojit, a polohu některých dřevěných dílů (pentomino). Hráč se poté pokusí umístit všechny ostatní pentomino díly, aby spojil dva červené čtverce a přitom respektoval omezení: vytvořená cesta musí být spojitá, dílky se musí navzájem dotýkat pouze na jedné straně, tmavomodré čtverce jsou překážky, na kterých pentomino nelze umístit. Celkově je můžete přijmout 40 výzev!

Hráči a čas

Věk: 7+

Počet hráčů: 1

Doba hry: 10 min

Obsah balení

  • 6 dřevěných pentomin (díly o 5 článcích)
  • 40 výzev (3 stupně obtížnosti)
  • sešit řešení
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 3 cm

Materiál: karton, dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Co rozvíjí: Logika
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.