UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: Září - osobní odběr či nákup v obchůdku možný pouze po telefonické či emailové domluvě. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Djeco | Skládačka Kaleidocycle Flexmonsters

Kód: DJ09660
Značka: DJECO
159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Vytvořte si netradiční těleso s nekonečným obrazem - kaleidocyklus!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaleidocyklus je málo známé těleso tvořené řetězcem čtyřstěnů, kterým můžete manipulovat stále dokola a obracet obrázky téměř donekonečna.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a učí trpělivosti a pečlivosti.

Věk

7+

Obsah balení

  • 4 předtištěné papíry
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 21 x 21 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Origami a papírové modely
Co rozvíjí: Kreativita, Motorika
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.