Nenechte si ujít pořádný VÝPRODEJ posledních kusů! Nyní s dodatečnou 5% slevou na vše zlevněné v Akci s kódem AKCE5.

Djeco | Puzzle Historie 350 dílků

Kód: DJ07470
520 Kč 430 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Puzzle plné historických událostí a osobností, které jsou zároveň postřehovou hrou. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle plné historických událostí a osobností od francouzské firmy Djeco, které je zároveň postřehovou hrou. S puzzle složíte časovou spirálu, ve které jsou různá časová období oddělena barevně. V této časové spirále najdete nejvýraznější osobnosti světových dějin.

Nejdřív složte puzzle a potom si můžete zahrát postřehovou hru, kdo dřív najde různé osobnosti.

Rozvoj a tipy

Skládání puzzlí rozvíjí jemnou motoriku, prostorové vnímání, soustředění, logiku. Složené obrázky se mohou stát skvělým tématem na povídání si s dětmi a rozvíjení jejich fantazie. Po složení je možné puzzle slepit a použít je jako poučnou dekoraci na stěnu dětského pokojíčku.

Věk

7+

Obsah balení

  • 350 dílků puzzle
  • brožurka

Další parametry

Rozměry puzzle: průměr 65 cm

Rozměry balení: 34 x 23 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 1 kg
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Znalost, Postřeh
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.