Máme obchůdek v Karlíně (Praha 8)! Vyzvedněte si své objednané zboží zdarma, nebo nakupte bez nutnosti předchozí objednávky přímo na místě. Přijďte si s námi popovídat a podívat se na naše hračky offline. :)

Djeco | První koláž Kočička a medvídek 

Kód: DJ08664
448 Kč 370 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Djeco | První koláž Kočička a medvídek 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná výtvarná sada pro nejmenší. Děti mohou s použitím různých doplňků principem koláže vytvořit krásné obrázky. Kreativní sada obsahuje 4 krásně ilustrované předlohy (medvídek, zajíček, kočička a myška), detailní ilustrovaný návod, sadu doplňků a lepidlo. 

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a estetické cítění. Sada může inspirovat pro další tvoření, kazeta zůstane k dispozici pro uchovávání materiálu na další koláže dle vlastní fantazie.

Věk

4+

Obsah balení

  • 4 ilustrované předlohy
  • doplňky
  • lepidlo
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 30 x 4 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.