Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Djeco | Pohyblivé obrázky Zvířátka v přírodě

Kód: DJ08970
445 Kč 368 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2020
Djeco | Pohyblivé obrázky Zvířátka v přírodě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte si pohyblivé divadělko se zvířátky s touto kreativní sadou. Podle návodu děti jednoduše sestaví různá pohyblivá zvířátka, která pak umístí do prostředí šablon pomocí průchodek. 

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku, podporuje fantazii a estetické cítění. Pomocí fotoaparátu a jednoduchého programu můžete s dětmi vytvořit také sadu srandovních GIFů či krátký film. Popovídejte si s dětmi, jak se tvoří animované loutkové filmy, na tomto příkladu to snadno pochopí.

Věk

4+

Obsah balení

  • 4 předlohy
  • šablony s kulisami
  • průchodky

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 21 x 4 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.