Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Pískování Panda a kamarádi 

Kód: DJ08630
410 Kč 339 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Kreativní sada obrázků Pandy a kamarádů, které dotváříte za pomoci barevných písků. || Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kazeta obsahuje obrázky k tvoření a pestrobarevné písky. Děti pomocí návodu nebo s asistencí starší osoby odstraní vrchní folii obrázku, pod kterou se skrývá samolepicí plocha. Na tyto plochy nasypou písek příslušného čísla a nechají jej ulpět na samolepce. Přebytečný písek pak pomocí otvoru v rohu krabičky opět snadno přesypete zpět do kelímku, aby nepřišlo nic nazmar. Děti si vytvoří krásné obrázky, kterými mohou vyzdobit svůj pokojík či potěšit babičku.

U sady není potřeba používat žádné lepidlo. Pokud vám však zbydou písky, nic vám nebrání, abyste obohaceni novými zkušenostmi zkusili nějaký vlastní výtvor - ideální je použít tuhé lepidlo v tenké vrstvě a začít s jednoduchými obrázky.

Věk

6+

Obsah balení

  • 4 předlohy
  • krabičky s barevnými písky
  • špachtle na odstraňování folie a úpravu písků
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 16,5 x 23 x 4 cm

Materiál: papír, písek

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískování
Hmotnost: 0.6 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 6, 7, 8, 9, 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.