Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Djeco | Papírové oblékání Velká šatna

Kód: DJ09825
330 Kč 273 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2020
Djeco | Papírové oblékání Velká šatna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká sada klasického papírového oblékání panenek pro slečny. V sadě najdete 3 panenky a 110 kousků oblečení a doplňků na všechna roční období. Připravte svou panenku na výlet v jakémkoliv počasí.

Rozvoj a tipy

Popisujte s dítětem jeho volbu oblečení, vymýšlejte další úkoly. "Kolik najdete v sadě botiček? Které kousky obsahují červenou barvu? kolik jednotlivých kusů oblečení v celé sadě je modrých?" Zkuste si s dětmi vytvořit model vhodný do deštivého počasí, na pláž apod. 

Věk

5+

Obsah balení

  • 110 dílů oblečení
  • 3 panenky
  • pevná papírová krabička

Další parametry

Rozměry balení: 24 x 32 x 3 cm

Materiál: papír, karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.