Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Origami skládačka Krabičky

Kód: DJ08774
150 Kč 124 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Vytvoř si svou barevnou krabičku, do které můžeš schovat svoje poklady nebo dárek pro někoho blízkého. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvoř si svou barevnou krabičku, do které můžeš schovat svoje poklady nebo dárek pro někoho blízkého. Sada obsahuje barevný ilustrovaný návod, jeho součástí je vše, co potřebujete vědět o výrobě krabiček.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí motoriku a kreativitu. Dává námět ke tvorbě dalších krabiček.

Věk

7+

Obsah balení

  • 24 listů
  • ozdobné předměty z papíru
  • 105 samolepek. 

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 23 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro holky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.