Djeco | Nasouvací puzzle Kikou Plok

Kód: DJ06424
Značka: DJECO
449 Kč 371 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Djeco | Nasouvací puzzle Kikou Plok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné puzzle, na kterých se děti učí rozpoznávat základní tvary, množství a barvy a nasazovat správné dílky na tyče.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a učí poznávat barvy a tvary.

Věk

18m+

Obsah balení

  • 8 tvarů
  • dřevěná deska

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 18 x 5 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.