Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Mozaika Sova

Kód: DJ01693
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Djeco | Mozaika Sova

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorická hra je určená pro jedno dítě od 3 let. Děti vkládají barevné dílky do obrázku podle návodu nebo podle vlastní fantazie.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí u dětí logické myšlení a schopnost soustředit se. Je skvělá k procvičení jemné motoriky, prostorového vnímání a barviček.

Věk

3+

Obsah balení

  • dřevěná šablona sovy
  • 10 vzorových karet
  • barevné dřevěné dílky na vkládání

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 19 x 3 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.