UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Djeco | Mini Logics Vyznej se v džungli

Kód: DJ05358
Značka: DJECO
145 Kč 120 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Malá krabička do kapsy s logickými úlohami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Mini logix

Set 30 malých logických hádanek pro jednoho hráče-luštitele. Hráč musí v každé řadě použít tolik žetonů s jedním zvířátkem, kolik je uvedeno v zadání. Jedná se o jednoduchou orientaci v tabulkách pro děti od 6 let.

Ideální na cesty, dovolenou s dětmi nebo čekání u lékaře.

Hráči a čas

Věk: 6 až 15

Počet hráčů: 1

Obsah balení

  • 30 kartiček
  • 9 žetonů

Další parametry

Rozměry balení: 11 x 15,5 x 1,3 x cm (velikost pohlednice)

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy a hry pro jednoho
Co rozvíjí: Logika
Věk: 6, 7, 8, 9, 10
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.