Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Malování houbičkou se zvířátky

Kód: DJ09880
Poslední kusy
Značka: DJECO
657 Kč 543 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.1.2021
kreativní, výtvarné, tvořivé sada, sady, set, sety, kreativita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malování pro nejmenší. S několika druhy namáčecích houbiček se vaše děti mohou pustit do kreativního malování zvířátek na obrázcích.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku a estetické cítění. Sada může inspirovat pro další tvoření, kazeta zůstane k dispozici pro uchovávání materiálu na další tvorbu dle vlastní fantazie.

Věk

3+

Obsah balení

  • 4 obrázky k dokončení (velikost 28 x 28,8 cm),
  • 8 desek s oddělovači
  • 4 nádoby s barvami 30 ml
  • 2 válečky houbičky
  • 1 rukojeť
  • 1 zásobník
  • 1 brožura 

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 30 x 4 cm

Materiál: papír, barvy, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.