UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Djeco | Luxusní set Krejčovský salón 

Kód: DJ08734
Akce
Značka: DJECO
599 Kč –10 %
Djeco | Luxusní set Krejčovský salón 
599 Kč –10 % 539 Kč 445 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
kreativní, výtvarné, tvořivé sada, sady, set, sety, kreativita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šaty v průběhu věků - to je podtitul obsáhlé výtvarné sady.

V této netradiční sadě s omalovánkami se dívky přiučí historii módy na předlohách skutečných dam francouzské historie žijících v období od středověku, tj. 15. století, až do první poloviny 20. století. Obrázky věrně zachycují typické střihy šatů a doplňky, které v průběhu věků procházely rozličným vývojem. V sadě najdete např. francouzskou královnu Kateřinu Medičejskou, patrně iniciátorkou vyvražděni hugenotů za Bartolomějské noci, známou "femme fatale" Madame de Pompadour, herečku Sarah Berhardt či róbu z kolekce Christiana Diora z roku 1950; každý obrázek nese jméno své předlohy a letopočet.

Nechte se inspirovat historií a vytvořte poté své vlastní návrhy slavnostního ošacení, barvičky a fixy vám budou k dispozici při dalším tvoření.

Věk

9+

Obsah balení

  • 13 předloh dam z různých historických období Francie
  • vodové barvy s 18 barvičkami
  • 1 štětec
  • 4 oboustranné fixy
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 23 x 4 cm

Materiál: papír, nezávadné barvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.