Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Loto Barvy

Kód: DJ08128
Novinka
Značka: DJECO
215 Kč 178 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
14.4.2021

Klasická hra loto pro nejmenší děti s obrázky ve čtyřech základních barvách. || Od 2 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická hra Loto s obrázky ve čtyřech barevných kategoriích. Loto obsahuje 4 barevné desky a 16 žetonů, které musí děti přiložit na správné místo. Mohou si loto hrát samy tak, že si rozloží 4 desky a snaží se je zaplnit správným obrázkem. Nebo se může hrát loto ve více lidech tak, že si každý vezme jednu desku a vybírá si z hromádky uprostřed žetony a snaží se svou destičku zaplnit co nejdříve.

Rozvoj a tipy

Hru lze přizpůsobit mladším i starším dětem. Hra rozvíjí postřeh a smyslové vnímání.

Věk

2+

Obsah balení

  • 4 základní desky
  • 16 dílků s obrázky

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 12 x 12 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Co rozvíjí: Paměť, Soustředění, Postřeh
Věk: 2, 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.