Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Krok za krokem Josephine

Kód: DJ08320
295 Kč 244 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
kreslení, malování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada s návody a stíratelnou tabulkou. Děti se naučí kreslit krok za krokem obrázky ze zámku od těch nejlehčích až po ty složitější. 

Rozvoj a tipy

Vyčerpali jsme všechny návody? Vytvořte dítku vlastní nebo se pokuste o kresbu bez nich. Jak se daří?

Obsah balení

  • tabulka
  • stírací fix
  • hadřík
  • 24 ks obrázků rozdělených podle obtížnosti

Další parametry

Velikost balení 21,5 x 21,5 x 3 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulky a šablony
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.