Vaše objednávky odesíláme denně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů! | AKCE: 5% sleva s kódem VZDELAVACKY (pro objednávky nad 1000 Kč)!

Djeco | Kreativní sada Motif Art

Kód: DJ08648
387 Kč 320 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Ozdobte čtyři zvířátka ornamenty - opakujte na každou plochu jeden typ ornamentu a docílíte překvapivého výsledku. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozdobte čtyři zvířátka ornamenty - opakujte na každou plochu jeden typ ornamentu a docílíte překvapivého výsledku. Pět fixů, 4 pastelky a nové nápady na tvorbu zůstanou dětem pro jejich další tvoření, výsledné obrázky si mohou vystavit či darovat.

Věk

7 - 13

Obsah balení

  • 4 předlohy: slon, mořský koník, želva a papuchalk
  • 5 fixů
  • 4 pastelky
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 16,5 x 23 x 4 cm

Materiál: papír atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výtvarné a kreativní sady
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost, Motorika a zručnost, Soustředění
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.