Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Djeco | Kouzelný cylindr

Kód: DJ05133
212 Kč 175 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Zábavná karetní hra Králík v klobouku. Od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdy nevíte, co vytáhne kouzelník ze svého klobouku. On si to ale musí pamatovat. Zkuste stejně jako on si pamatovat měnící se karty. Trénujte si paměť se zábavnou karetní hrou Kouzelný klobouk.

Pro úspěch v této svižné hře potřebujete především postřeh a pružnou pameť.

Pravidla a recenze

RECENZE

Hráči a čas

Věk: 6+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • kompletní karetní hra

Další parametry

Rozměry balení: 8,5 x 12 x 3 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.