Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Kirigami Papírové hvězdy

Kód: DJ08765
195 Kč 161 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021
Papírové skládání, kreativní, výtvarné, tvořivé sada, sady, set, sety, kreativita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kirigami je velmi podobné origami, jen v kirigami je možné i stříhat. Je ideální na procvičení šikovných prstíků. S touto sadou kirigami vytvoříte tři dekorační hvězdy, které se pak stanou krásnou dekorací v pokoji. 

Rozvoj a tipy

Kirigami rozvíjí jemnou mototiku, pozornost, logické uvažování a fantazii. 

Věk

8+

Obsah balení

  • 21 ks barevných papírů s předtištěnými sklady
  • bavlnka s jednou na zavěšení
  • návod

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 23 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.