Nenechte si ujít pořádný VÝPRODEJ posledních kusů! Nyní s dodatečnou 5% slevou na vše zlevněné v Akci s kódem AKCE5.

Djeco | karetní hra Kdo zachrání sýr?

Kód: DJ05149
285 Kč 236 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Vtipná strategická hra s domácími zvířátky pro celou rodinu. || Od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strategická karetní hra pro děti. Cílem hry je udržet ve hře co nejvíce sýrů. Pamatujte na to, že pes vyděsí kočku, kočka uloví myš a myš sní sýr. 

Když je na hráči řada, položí doprostřed stolu jednu ze svých karet. Musí dostát následujícím pravidlům: a) Položená karta se musí dotýkat karty, která již leží na stole. b) Položená karta se musí vejít do herního pole.

Rozvoj a tipy

Úvod do strategie, dítě musí ctít a dodržovat nastavená pravidla, komunikovat s protihráči a rozmýšlet vhodné kroky.

Hráči a čas

Věk: 7+

Počet hráčů: 2-4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • kompletní karetní hra (51 karet)
  • pravidla

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 15,5 x 2 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Představivost, Paměť
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.