Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Hudební motýlek Maracas

Kód: DJ06017
115 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Animambo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherně ilustrovaný chrasticí motýlek je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. S jedinečným designem značky Djeco se stane krásným a nevšedním dárkem pro vaše děti či vnoučata.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí sluch, krom toho, že děti milují vyluzování zvuků z všemožných předmětů. :) Zapojte děti do rodinného zpívání a učte je nejen melodii, ale i rytmu, s motýlkem je to bude bavit.

Věk

3+

Obsah balení

  • chrasticí motýlek

Další parametry

Rozměry balení: 8 x 7 x 1,5 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.