Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Hra Hurluberlus

Kód: DJ08468
349 Kč 288 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
bingo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bláznivá hra na způsob binga, jejiž podstatou je kreslení, ale kreslit vlastně vůbec nemusíte umět.

Na začátku si každý hráč vybere či vylosuje obrys svojí příšerky a obkreslí ji na papír. Je vytažena kartička určující, jakou část těla příšerce přikreslíte. První hodí kostkou, která určí, kolik očí, uší, rukou, nohou, nosů, pus... musí přikreslit na svého bláznivého mimozemšťana. Hraje se do té doby, něž jeden hráč nakreslí všechny části těla v libovolném množství.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 1 až 6

Doba hry: 10 minut

Obsah balení

  • 8 tvarů těla
  • 7 karet částmi těla
  • 1 kostka
  • 4 fixy
  • pravidla

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 3,5 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulky a šablony
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.