Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Hra Akvárium

Kód: DJ01689
569 Kč 470 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Djeco | Hra Akvárium

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snažte se pomocí přesouvání rybek po akváriu dosáhnout právě takové posloupnosti, kterou udává kartička. Možné časem kombinovat i s měřením času či si vytvořit vlastní kartičky či jiné úkoly.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí u dětí pozorovací schopnosti a motorické dovednosti. Dítě se učí svůj tah promýšlet dopředu, aby co nejjednodušeji dostal rybičky přesně tam, kam potřebuje.

Věk

2+

Obsah balení

  • dřevěný rybníček s rybkami
  • 10 kartiček zadání

Další parametry

Rozměry: 25 x 25 x 4 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.