Djeco | Guma na skákání zelenomodrá

Kód: DJ02032
Značka: DJECO
75 Kč 62 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
skákací guma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelenomodrá, 3 m dlouhá guma na skákání. Zvedněte ruku, kdo jste si skákáním gumy ve škole prošli. Věřte nebo ne, stále je to hit. Ale guma z dědových tepláků už nefrčí - tak zkuste tuto s obludkou na namotání. Návody snadno najdete na internetu, zaskákejte si spolu s dětmi.

Věk

6+

Obsah balení

  • 3 m dlouhá guma
  • obludka na namotání

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 7 cm

Rozměry gumy: 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.