Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Djeco | Foukací harmonika

Kód: DJ06011
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Krásně malovaná harmonika pro malé hudebníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásně malovaná harmonika pro malé hudebníky.

Rozměry: 15,4 x 4,3 x 2,5 cm

Upozornění: Nejedná se o profesionální hudební nástroj, ale o dětskou hračku. Přes péči věnovanou výrobě nemusí tóny zcela odpovídat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
Avatar autora | 29.12.2019
+ Barevné provedení.
- mizerný nátisk
- falešně tóny
- mizerné směřování vyfukovaného vzduchu
- extrémní nároky na dýchání
- nepoužitelné

Špatný výrobek. Místo aby miminka motivoval k pozdějšímu hraní na další hudební nástroje, snaha ho používat spíše demotivuje. Je totiž velmi obtížné i pro zkušeného muzikanta na tuto pseudoharmoniku vyloudit kloudný zvuk, natož pak pro dítě. Dětské hudební nástroje by měly být naopak snáze použitelné, byť mohou být samozřejmě omezené v rozsahu. Ale tahle věc má velmi mohutný nátisk, spotřebovává extrémně velké množství vydechovaného vzduchu a ještě hraje falešně. Je zcela k ničemu. K účelu získávání vztahu ke hře na hudební nástroje poručuji zakoupit děťátku normální, opravdovou foukací harmoniku levnější leč funkční třídy. S tou bude pro děťátko všechno snazší a ani cenový rozdíl nebude nijak závratný.

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.