Djeco | EduStick Tvary

Kód: DJ08377
Značka: DJECO
148 Kč 122 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Djeco | EduStick Tvary

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edu'stick je série vzdělávacích her se samolepkami pro předškoláky.

Doplňte samolepky do obrázku podle toho, jak patří na kartu. Nápověda je na horním okraji hrací karty.

Věk

4-6

Obsah balení

  • 194 samolepek
  • 30 karet

Další parametry

Rozměry: 21,2 x 16 x 1 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.