Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Djeco | Eduludo Quantitix

Kód: DJ08358
470 Kč 388 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Edukativní hra učí děti orientovat se v tabulkách, podporuje logiku a matematické myslení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edukativní hra, která dětem pomáhá s prvními počty a nenásilnou formou seznamuje s prvními tabulkami. Do předpřipravené tabulky se umisťují žetonky tak, aby určily přesný počet daného zvířátka na obrázku.

Rozvoj a tipy

Hra perfektně uvádí do světa tabulek - dítě se naučí, že pomocí dvou souřadnic může najít bod, ale také, že může bod popsat pomocí dvou vlastností.

Věk

4+

Obsah balení

  • dřevěná hrací deska
  • 20 obrázků
  • žetony

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 2 cm

Materiál: dřevo, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Co rozvíjí: Logika, Soustředění, Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.