Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Djeco | Eduludo hra Sticks - poznáváme délky

Kód: DJ08356
435 Kč 360 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Djeco | Eduludo hra Sticks - poznáváme délky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edukativní hra - vyberte obrázek a příslušné dílky a snažte se postavit jej pouze za použití těchto dílků. Obrázky jsou různě ovtížné, můžete skládat snáze podle návodu, nebo bez něj, jen podle zadání na obrázku.

Rozvoj a tipy

Děti se učí poznávat rozdíly mezi vzdálenostmi. S dílky je možné učit i základním početním operacem - skládání za sebe sčítání, skládání nad sebe násobení, atd. Hra lze hrát samostatně či ve více hráčích např. na střídačku na rychlost.

Věk

3+

Obsah balení

  •  
  • 12 obrázků předloh
  • 12 karet řešení či předloh plánů
  • 48 dřevěných dílů

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 2 cm

Materiál: dřevo, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: První hry
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.