DORUČENÍ DO VÁNOC - objednejte nejlépe do 17.12.! || Máme obchůdek v Karlíně (Praha 8)! Vyzvedněte si své objednané zboží zdarma, nebo nakupte bez nutnosti předchozí objednávky přímo na místě. Přijďte si s námi popovídat a podívat se na naše hračky offline. :)

Djeco | Eduludo Coloformix

Kód: DJ08355
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Hra pro děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edukativní hra, která nenásilnou formou seznamuje děti s prvními tabulkami. Do předpřipravené tabulky se umisťují žetonky se tak, aby určily hledaný tvar a jeho barvu. 

Jaký tvar vidíte na obrázku? Jakou má barvu? Na spojnici správných odpovědí položíte hvězdičku.

Rozvoj a tipy

Hra perfektně uvádí do světa tabulek - dítě se naučí, že pomocí dvou součadnit může najít bod, ale také, že může bod popsat pomocí dvou vlastností. Také prohlubuje znalosti barev. Hru lze hrát i v cizím jazyce, např. v angličtině.

Věk

4+

Obsah balení

  • dřevěná hrací deska
  • 20 obrázků
  • žetony

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 20 x 2 cm

Materiál: dřevo, karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.