Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Eduludo Bingo: Čísla

Kód: DJ08318
349 Kč 288 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Djeco | Eduludo Bingo: Čísla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická společenská hra opět v jiném kabátku – roztočte šipku a umístěte na destičku zvířátko, na které šipka ukáže.

Hra rozvíjí logické myšlení dítěte, pozornost, mohou popisovat věci, které jsou na obrázcích znázorněny. Zároveň procvičí motoriku vkládáním puzzlí do obrázku.

Hráči a čas

Věk: 4+

Počet hráčů: 2+

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • Ruleta
  • 4 vkládací destičky
  • Žetonky na vkládání

Další parametry

Rozměry balení: 21 x 21 x 4 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.