Djeco | Dřevěný labyrint Motýl

Kód: DJ01695
Značka: DJECO
510 Kč 421 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Djeco | Dřevěný labyrint Motýl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranný velký dřevěný motýl k procvičení jemné motoriky. Každá barevná kostička má své místo a děti musí najít tu správnou cestu.

Rozvoj a tipy

Pojmenovávejte barvy, dávejte si úkoly, při kterých musíte přesunout jen určité dílky apod.

Věk

2+

Obsah balení

  • dřevěný motýl

Další parametry

Rozměry balení: 22 x 22 x 5 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.