Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Dřevěné puzzle Duhoví ptáčci

Kód: DJ01807
380 Kč 314 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Vkládací, vkládačka, vkládačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevní ptáčci se rozletí po paletě a děti vnímají jemné barevné niance i velikost ptáčků, které musí umístit na své místo.

Půvabná hračka, která učí děti jemné motorice a vnímání barev. Krásné ilustrace si děti zamilují.

Rozvoj a tipy

Rozvíjí jemnou motoriku, jako jiná vkládací puzzle, navíc učí poznávat zvířátka, barvy a velikosti. Poslouží také jako krásná dekorace.

Věk

2+

Obsah balení

  • 19 dílů
  • dřevěná deska

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 30 x 1 cm

Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.