Vaše objednávky odesíláme pravidelně (po, st, čt) z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů! | AKCE: 5% sleva s kódem VZDELAVACKY (pro objednávky nad 1000 Kč)!

Djeco | Dřevěná skládačka Ze Geoanimo

Kód: DJ06432
720 Kč 595 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dřevěná 2D stavebnice s předlohami pro děti od 2 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 30 dřevěných dílků a 20 karet s zadáními s různými stupni obtížnosti představuje zábavu a poučení pro děti od 3 let. Děti mohou podle kartiček či pouze podle fantazie skládat zvířátka i další věci a postavičky. 

Rozvoj a tipy

Děti se učí skládat geometrické tvary podle předlohy či podle fantazie do různých obrazců. Mohou dílky také třídit, počítat, poznávat tvary a barvičky. Jde o takový první tangram pro nejmenší.

Věk

2+

Obsah balení

  • 30 dřevěných dílků
  • 20 karet se zadáními

Další parametry

Rozměry balení: 33,5 x 20,5 x 3 cm

Materiál: dřevo, papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stavebnice
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.