Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Djeco | Dřevěná sada Perníčky s Oscarem a Chanelle

Kód: DJ06516
570 Kč 471 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Vaření, pečení, kuchyně, kreativní, výtvarné, tvořivé sada, sady, set, sety, kreativita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na zdobení perníčků. Upečte a ozdobte perníčky s Oscarem a Cannelle. Snadné dozdobení perníčků, zdobení se vkláda do dírek na perníčcích.

Dřevěné potraviny jsou uložené v praktické krabičce, která současně slouží jako pult na zdobněí perníčků, i jako výloha.

Rozvoj a tipy

Podporuje fantazii, rozvíjí motoriku. Podporuje fantazii a může být předlohou pro vaše vánoční pečení.

Věk

4+

Obsah balení

  • sada potravin
  • kartičky s návody k přípravě
  • praktická krabička

Další parametry

Rozměr balení: 22 x 21 x 4 cm

Materiál: dřevo, papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EV Avatar autora | 25.5.2020
Obě mé děti (dcera 2 roky a syn 4 roky) jsou velmi spokojeny :)

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.