Vaše objednávky odesíláme pravidelně (po, st, čt) z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů! || Akční ceny dopravy do 30.9.2022: Balíkovna 59 Kč, Balík do ruky 95 Kč, kurýr DPD nad 2000 Kč ZDARMA. :)

Djeco | Balanční hra Bumbác

Kód: DJ06321
750 Kč 620 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Djeco | Balanční hra Bumbác

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posaďte slona na zadek a na přední nohy a chobot mu začněte postupně vršit kostičky. Ale pozor, komu se slon překlopí, prohrává! Vyvažujte, rozmýšlejte a navršte na slona všechny kostky. Využijte i samotné kostičky a postavte s dětmi komín až do nebe. Pojmenujte barvičky, vymýšlejte nová pravidla.

Rozvoj a tipy

Procvičují jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost. 

Hry učí dítě respektovat pravidla a nepodvádět, nutí dítě soustředit se, strategicky a logicky myslet a v některých případech hrát pro tým či proti ostatním. Může podporovat soutěživost i spolupráci v závislosti na typu hry.

Hráči a čas

Věk: 2+

Počet hráčů: 1-4

Doba hry: 5 min

Obsah balení

  • gumový slon
  • sada dřevěný kostek

Další parametry

Rozměry balení: 20 x 13 x 13 cm

Materiál: dřevo, guma

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.