UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Djeco | 3D Kosmická loď

Kód: DJ07701
Značka: DJECO
299 Kč 247 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
raketa

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartonová raketa zaujme každého malého kosmonauta, touto kosmickou lodí prozkoumá celý vesmír. Celá hračka se skládá z 15 dílů.

Rozvoj a tipy

Raketu je třeba složit, čímž dítě rozvíjí logiku, motoriku a prostorovou orientaci. Sestavená hračka slouží jako základ hry, děti mohou využít vlastní figurky a vymýšlet své příběhy a dobrodružství, rozvíjí tak fantazii.

Věk

4+

Obsah balení

  • 15 dílů ke složení rakety

Další parametry

Rozměr balení: 25 x 46 x 2,8 cm

Rozměr rakety po složení: průměr 24cm, výška 45 cm

Materiál: karton, lepenka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Francouzskou značku Djeco nesou originální didaktické hračky, krásné kreativní sady a nápadité hry. Výrobky výrazně převyšují kvalitu a estetickou úroveň hraček jiných výrobců. Firma spolupracuje s mnoha výtvarníky, což jí dává punc originality, který jinde těžko najdete.

U zrodu firmy stála v padesátých letech 20. století Véronique Michel-Dalès, která v tehdejší nabídce nenalezla pro své děti to, co by si představovala - hračky zábavné a zároveň pozitivně rozvíjející. První hry vytvořila sama a po úspěchu vybudovala firmu. Značka sklízela další úspěchy a ocenění, prošla si i lety stagnace, ale od 90. let opět vzkvétá pod rukama syna paní Véronique a nabízí stále nové kreativní hry a vytvarné sady, hračky s neotřelými motivy a kvalitním zpracování. 

Hračky firmy Djeco se nyní prodávají po celém světě a užívají si jich děti i u protinožců. Originalita těchto hraček zajišťuje jejich obrovskou atraktivitu jak mezi dětmi, tak (možná převážně :)) u jejich rodičů. Naší nabídku stále doplňujeme o novinky, ty, co nás nejvíce přesvědčí, že jsou jak hračkami, tak i vzdělávačkami.