Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Blackfire | Loony Quest

Kód: ASLIBQUCZ
Akce Poslední kusy
Značka: Blackfire
499 Kč –30 %
ASLIBQUCZ
499 Kč –30 % 349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Kreslící párty hra, ve které máte za úkol nastudovat cestu a pak jí po slepu "projít". || Věk 8+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Loony Quest je kreslící párty hra, ve které máte za úkol nastudovat cestu a pak jí po slepu "projít" - nakreslit cestu na průhlednou fólii. Musíte se vyhýbat různým nástrahám či sbírat bonusy. Vaše snažení je omezeno časem, který hlídají přesýpací hodiny. Občas musíte přijmout trestný žeton, který bude v další herní úrovni komplikovat vaše snažení. Však si zkuste kreslit vaší slabší rukou nebo s jedním zavřeným okem.

Obsah: 21 oboustranných map úrovní s vyobrazením 42 herních úrovní: Svět džunglí (Svět 1) 6 úrovní. Svět ledu (Svět 2) 6 úrovní. Svět pouští (Svět 3) 6 úrovní. Svět chrámů (Svět 4) 6 úrovní. Svět lávy (Svět 5) 6 úrovní. Mechanický svět (Svět 6) 6 úrovní. Epický svět (Svět 7) 4 úrovně. 2 mimořádná kola. Dále: 5 fólií (průhledné archy). 5 herních desek (s bílým lícem a barevným rubem). 5 smazatelných fixů s mazacími konci. 1 herní konzole (krabice a plastová vložka). 1 ukazatel skóre vyznačený podél herní konzole uvnitř herní krabice. 1 základna konzole (karton, který se pokládá na konzoli). 1 přesýpací hodiny (30 vteřin). 5 žetonů skóre k zapisování bodů do ukazatele skóre. 5 žetonů postav pro rozlišení hráčů. 28 žetonů prémie (šprýmy a posilovače): 5 košťat, 8 banánů, 5 štítů, 5 moskytů a 5 žetonů zkušenosti (XP). 24 žetonů postihu: 4 kyklopové, 5 křečí, 5 změna, 5 pařátů a 5 žetonů víru.

Věk: 8+

Hráči: 2-5

Doba: 20 min

RECENZE

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Co rozvíjí: Paměť
Věk: 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.