UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Blackfire | Loony Quest

Kód: ASLIBQUCZ
Značka: Blackfire
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Orientační kreslicí hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Loony Quest je kreslící párty hra, ve které máte za úkol nastudovat herní úroveň a pak jí po slepu "projít" - nakreslit cestu na průhlednou fólii. Musíte se vyhýbat různým nástrahám či sbírat bonusy. Vaše snažení je omezeno časem, který hlídají přesýpací hodiny. Občas musíte přijmout trestný žeton, který bude v další herní úrovni komplikovat vaše snažení. Však si zkuste kreslit vaší slabší rukou nebo s jedním zavřeným okem.

Obsah: 21 oboustranných map úrovní s vyobrazením 42 herních úrovní: Svět džunglí (Svět 1) 6 úrovní. Svět ledu (Svět 2) 6 úrovní. Svět pouští (Svět 3) 6 úrovní. Svět chrámů (Svět 4) 6 úrovní. Svět lávy (Svět 5) 6 úrovní. Mechanický svět (Svět 6) 6 úrovní. Epický svět (Svět 7) 4 úrovně. 2 mimořádná kola. Dále: 5 fólií (průhledné archy). 5 herních desek (s bílým lícem a barevným rubem). 5 smazatelných fixů s mazacími konci. 1 herní konzole (krabice a plastová vložka). 1 ukazatel skóre vyznačený podél herní konzole uvnitř herní krabice. 1 základna konzole (karton, který se pokládá na konzoli). 1 přesýpací hodiny (30 vteřin). 5 žetonů skóre k zapisování bodů do ukazatele skóre. 5 žetonů postav pro rozlišení hráčů. 28 žetonů prémie (šprýmy a posilovače): 5 košťat, 8 banánů, 5 štítů, 5 moskytů a 5 žetonů zkušenosti (XP). 24 žetonů postihu: 4 kyklopové, 5 křečí, 5 změna, 5 pařátů a 5 žetonů víru.

Věk: 8+

Hráči: 2-5

Doba: 20 min

RECENZE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ADC Blackfire Entertainment, s.r.o. je jeden z největších českých herních vydavatelů. Tradiční distributor sběratelských karetních her v posledních letech lokalizuje společenské hry z celého světa. Jako partner Asmodée Éditions vydává česky hry od Fantasy Flight Games, Days of Wonder, Libellud, Space Cowboys. Spolupracuje ale i s dalšími vydavateli jako Blue Orange Games, CMON, Schmidt Spiele.