UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Bino | Vyšívání Zvířátka

Kód: 88202
Akce
Značka: Bino
99 Kč –10 %
Bino | Vyšívání Zvířátka
99 Kč –10 % 89 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Vyšívací souprava s kartonovými zvířátky a bavlnkami

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Genius Kid

Klasická provlékací hra pro šikovné ručičky. Obsahuje čtyři velké obrázky roztomilých zvířátek a barevné instrukce k jejich provlékání. 

Rozvoj a tipy

Tato hra je zaměřená na koordinace oka a ruky, rozvoj jemné motoriky a procvičování manipulace s předměty.

Věk

3+

Obsah balení

  • 4 zvířátka
  • 4 bavlnky

Další parametry

Rozměry balení: 14 x 20 x 5 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Společnost Bino Europe založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě.